Nawigacja
Linki

Linki


Bezpieczeństwo podczas ferii

  W tym roku uczniowie z województwa podkarpackiego rozpoczynają ferie zimowe w pierwszym terminie, czyli od 13.01.2020 do 26.01.2020.  Ten czas powinien dla dzieci być okresem pełnym radości i odpoczynku. W dużej mierze zależy to od opiekunów i rodziców, gdyż ich zadaniem jest zapewnienie podopiecznym bezpieczeństwa.

Nasi uczniowie na WOŚP

12.01.2020 roku odbył się 28 finał WOŚP podczas którego zbierane były środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 


GALERIA ZDJĘĆ 

Zabawa choinkowa

W dniu 9 stycznia 2020 roku sala gimnastyczna, przystrojona w karnawałową dekorację, na czas zabawy zamieniła sie w balową salę.

GALERIA ZDJĘĆ 

WYJAZD DO KINA HELIOS W KROŚNIE

  Dnia 8 stycznia 2020 roku uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Przeczycy wraz z nauczycielami odwiedzili Kino Helios w Krośnie.

GALERIA ZDJĘĆ 

Życzenia Bożonarodzeniowe

Gminny i Szkolny Konkurs Szopek

Tajemnica narodzin Dzieciątka jest inspiracją do tworzenia barwnego świata szopek w różnych technikach plastycznych. Wzorem lat ubiegłych w Szkole Podstawowej w Przeczycy został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

GALERIA ZDJĘĆ 

Spotkanie wigilijne

„Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By krucha biel opłatka skłóconych godziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co w żłobie leży”.

Okres poprzedzający Boże Narodzenie to czas licznych spotkań, radości, dobrych życzeń i odpoczynku. Szkoła Podstawowa w Przeczycy wpisuje się w tę piękną polską tradycję wnosząc cenne wartości wychowawcze wśród uczniów i organizuje spotkania wigilijne pielęgnowane tu od lat.

GALERIA ZDJĘĆ 

Przedstawienie Dzieci Króla Baśni

19 grudnia 2019r. uczniowie klas młodszych i oddziału zerowego z naszej szkoły miały przyjemność oglądać przedstawienie teatralne pt. „Dzieci Króla Baśni”. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 16 grudnia 2019 r. odbył się etap gminny XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Bezpieczeństwo na drodze

Dnia 12 grudnia 2019 roku w Oddziale Przedszkolnym w Przeczycy odbyło się spotkanie przedszkolaków z Panem dzielnicowym aspirantem sztab. Jerzym Wojnarem.

\

GALERIA ZDJĘĆ 

Warsztaty dla uczniów UZALEŻNIENIA

W dniu 11 grudnia uczniowie klas VI - VIII uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez przedstawiciela Polskiego Centrum Profilaktyki p Julię Kulig.
" Profilaktyka uzależnień" 

GALERIA ZDJĘĆ 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki