Nawigacja
Linki

Linki


Pomagamy chorym dzieciom

Grupa wolontariatu działająca przy Szkole Podstawowej w Siedliskach Bogusz zaprasza ludzi dobrego serca na koncert charytatywny pod hasłem „Pomagamy chorym dzieciom”, który odbędzie się 5 grudnia 2019 od godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu. Możemy w ten sposób dać radość choremu dziecku.

Oprócz tego, że weźmiemy udział w koncercie  prosimy o pomoc uczniów, rodziców naszej szkoły, żeby przyłączyli się do przygotowania koncertu, do podarowania nowych rzeczy do licytacji, na kiermasz oraz pieniędzy  na rzecz chorych dzieci do dnia 26.11.2018 roku w naszej szkole.

Pieniądze można rownież wpłacać na konto 1585 8900 0600 8002 9360 820002.

Jest Polska spektakl

W dniu 12.11.2019 uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Przeczycy wraz z opiekunem p. Urszulą Przybyło  uczestniczyli w spektaklu „JEST POLSKA” w CKiCZ w Brzostku. 

GALERIA ZDJĘĆ 

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Zasłudze narodowej – cześć potomnych”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową im. 49. Pułku Piechoty w Szydłowie.

GALERIA ZDJĘĆ 

Szkoła Do Hymnu

8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 cała społeczność naszej szkoły przyłączyła się do ogólnopolskiego wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego". 

101 rocznica Odzyskania Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel związany ze 101  rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Wzięła w nim udział cała społeczność uczniowska.

GALERIA ZDJĘĆ 

Bezpieczeństwo na drodze

W dniu 8 listopada dzieci z kl. 0-III uczestniczyły w spotkaniu z policjantem.
BEZPIECZENSTWO I ROZWAGA w każdej sytuacji.

GALERIA ZDJĘĆ 

Spotkanie z policjantem

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem 8 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej w  Przeczycy uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji.

GALERIA ZDJĘĆ 

Uczymy się historii

Dnia 5 listopada 2019 r. do naszej szkoły zawitała grupa historyczna z programem edukacyjnym dla klas 0-3 „Polska to moja Ojczyzna”. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Nasi uczniowie kwestują

Kwesta na rzecz odnowy pomników na cmentarzu parafialnym w Przeczycy.

1 listopada 2019 roku parafia w Przeczycy przystąpiła pierwszy raz do kwesty na odnowę pomnika nagrobnego Ks. dr Józefa Jałowego.


GALERIA ZDJĘĆ 

Pomaganie przez odkręcanie

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Pomaganie przez odkręcanie", której organizatorem była pobliska jednostka OSP w Zawadce Brzosteckiej.


GALERIA ZDJĘĆ 

Szkoła pamięta

1 listopada  to dzień, w którym każdy z nas może się na chwilę zatrzymać i zastanowić się nad sensem życia i bliskością śmierci. To także dzień, w którym możemy wspominać naszych bliskich, ale też dalekich zmarłych.

GALERIA ZDJĘĆ 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki