Nawigacja
Linki

Linki


Planetarium

GALERIA ZDJĘĆ 

Walentynki 2018

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Jest to dzień w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią.

GALERIA ZDJĘĆ 

Niebezpieczeństwa czyhające w sieci.

W dniu 12 stycznia 2018 roku do naszej szkoły zawitał pan dzielnicowy Jerzy Wojnar, który spotkał się ze starszymi klasami i przedstawił prelekcję w postaci prezentacji na temat: Niebezpieczeństwa czyhające w sieci.

GALERIA ZDJĘĆ 

Zabawa choinkowa 2018

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają na okazję aby się zabawić. Z pewnością idealną ku temu sposobnością jest zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się 25 stycznia. 

GALERIA ZDJĘĆ 

XII Powiatowy Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową

23 stycznia br. Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy gościła autorów najpiękniejszych szopek bożonarodzeniowych. Dzieci, młodzież i dorośli odebrali nagrody przyznane w XII Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Były to dyplomy, wyróżnienia i bony upominkowe.

GALERIA ZDJĘĆ 

Jasełka w kościele

W dniu 21 stycznia w kościele Parafialnym w Przeczycy uczniowie klasy III, IV,  V i VII przedstawili Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

GALERIA ZDJĘĆ 

FILM

Dzień Babci i Dziadka 2018

W Szkole Podstawowej w Przeczycy zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto babci i dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci a przede wszystkim dla dziadków i babć. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

GALERIA ZDJĘĆ 1

GALERIA ZDJĘĆ 2

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

W Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku odbyły się gminne eliminacje Powiatowego Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Wyjazd do teatru Maska

18 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa, której celem było obejrzenie spektaklu pt. „Akademia pana Keksa ” w Teatrze Maska.

GALERIA ZDJĘĆ 

Konkurs Biblijny 2018

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się V Parafialny Konkurs Wiedzy Biblijnej, który od lat cieszy się dużym powodzeniem wśród uczniów. Tym razem jego tematyka obejmowała treści związane ze znajomością Ewangelii według św. Jana. 

GALERIA ZDJĘĆ 

NOWE POMOCE NAUKOWE DO DOŚWIADCZEŃ Z FIZYKI

GALERIA ZDJĘĆ 

Lekcje z fizyki  i przyrody  trudno prowadzić nie wykonując doświadczeń, dzięki finansom przeznaczonym przez Panią Dyrektor nasza szkoła wzbogaciła się o profesjonalne pomoce naukowe. 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki