Nawigacja
Linki

Linki


Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa  to święto ustanowione na pamiątkę  uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Tradycyjnie wierni przynoszą tego dnia do kościoła kolorowe palmy wielkanocne. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Spotkanie Wielkanocne

,,Przez Krzyż do Chwały Zmartwychwstania’’

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Przeczycy w dniu 12 IV 2019 r. uczniowie klasy czwartej i piątej przygotowali montaż słowno-muzyczny pt. ,,Przez Krzyż do Chwały Zmartwychwstania’’ pod kierunkiem p. Urszuli Przybyło. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Konkurs Wielkanocny

Jak co roku w naszej szkole odbywa się konkurs wielkanocny, który organizuje pani Agata Rachowicz. W tym roku uczniowie wykonywali stroiki wielkanocne. 


GALERIA ZDJĘĆ 

Konkurs plastyczny Sztandar szkoły

W Szkole Podstawowej w Przeczycy został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas IV – VIII pod hasłem „Mój projekt na sztandar szkoły”.


GALERIA ZDJĘĆ 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

GALERIA ZDJĘĆ 

Spektakl o miłości

Dnia 28 marca uczniowie klasy VIII zostali zaproszeni na "Spektakl o miłości" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kleciach.

GALERIA ZDJĘĆ 

Turniej pilki nożnej

W dniu 27 marca  w hali sportowej w Kleciach rozegrano turniej piłki nożnej w kategorii Szkół Podstawowych.

GALERIA ZDJĘĆ 

Konkurs Plastyczny 100 lat PCK

Z okazji jubileuszu 100 – lecia Polskiego Czerwonego Krzyża Oddział Rejonowy PCK  w Dębicy ogłosił XVI edycję konkursu plastycznego o tematyce czerwonokrzyskiej. 


GALERIA ZDJĘĆ 

Młodzież zapobiega pożarom

25 marca   odbył się Gminny  Turniej  Wiedzy „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W zmaganiach o awans do rywalizacji na szczeblu powiatowych stanęli uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Brzostek.

GALERIA ZDJĘĆ 

Szkolny Konkurs Recytatorski

Konkurs recytatorski poezji polskiej 

Wzorem lat ubiegłych 26 marca 2019 w Szkole Podstawowej w Przeczycy pod patronatem biblioteki szkolnej pani Wiesława Skocz zorganizowała konkurs recytatorski poezji polskiej.

GALERIA ZDJĘĆ 

Wiosenny Turniej Klas

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. I w tym roku w murach Szkoły Podstawowej w Przeczycy można było poczuć wiosenną atmosferę.  


GALERIA ZDJĘĆ 1

GALERIA ZDJĘĆ 2

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki