Nawigacja
Linki

Linki


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013


Rok szkolny 2012/2013 w Publicznej Szkole Podstawowej w Przeczycy rozpoczął się mszą św, podczas której ks. proboszcz życzył dzieciom, nauczycielom i rodzicom owocnej pracy w nauczaniu i wychowaniu młodego pokolenia. Po mszy św. już w budynku szkolnym odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie kl. VI wspólnie z wychowawczynią p. mgr Urszulą Przybyło. Roześmiane buzie i radosne oczy uczniów wskazywały, że wakacje upłynęły im bardzo szczęśliwie i wesoło.

W akademii uczestniczyli zaproszeni goście: m.in. zastępca burmistrza p. Piotr Szczepkowicz, Sołtysi wsi Skurowa i Przeczyca p. Stanisława Błoniarz i p. Stanisław Wal, Radny gminy p. Alfred Nawracaj oraz mieszkańcy wsi Skurowa i Przeczyca.

Po wstępnym powitaniu wszystkich zgromadzonych gości przez p. dyr. mgr Joannę Przewoźnik głos zabrał z-ca burmistrza p. Piotr Szczepkowicz, który w krótkim wystąpieniu pogratulował objęcia funkcji nowej p. dyrektor, życząc dużo wytrwałości i cierpliwości w pełnieniu obowiązków oraz wręczył jej dokument powierzenia stanowiska dyrektora szkoły.

W dalszej części uroczystości p. dyrektor złożyła serdeczne podziękowania dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pomagali w uporządkowaniu i przygotowaniu szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego. Wymienionym osobom osobiście wręczyła dyplomy z wyrazami wdzięczności za zaangażowanie w pracach na rzecz szkoły prosząc o dalszą współpracę.

Na zakończenie p. dyr. poinformowała uczniów o przydzielonych salach lekcyjnych oraz wymieniła nauczycieli, którzy będą pełnić opiekę wychowawczą nad klasami. Pełna zapału i entuzjazmu młodzież udała się do sal lekcyjnych na pierwszą lekcję organizacyjno-wychowawczą

Od tego momentu rok szkolny 2012/2013 został rozpoczęty a radosne, wakacyjne obrazy będą powoli zacierać się w pamięci uczniów. Naukę czas zacząć!

Kliknij żeby zobaczyć więcej zdjęć

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki