Nawigacja
Linki

Linki


Zakonczenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!
Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Rok szkolny 2019 /2020 dobiegł końca. Kiedy 2 września spotkaliśmy się po wakacjach wszyscy czekaliśmy na to, co nam przyniesie nowy rok szkolny. Był to bardzo trudny czas. Wszyscy uczyliśmy się siebie nawzajem, stając w obliczu różnych problemów, zwłaszcza w ostatnich miesiącach kiedy na całym świecie zapanowała pandemia COVID-19. Wszystko było dla nas inne, nowe, trudne. Edukacja zmieniła oblicze. Nieodłącznym jej elementem stało się kształcenie na odległość. Proces ten wymagał wielu wyrzeczeń i dostosowania się do nowej rzeczywistości.
Mieliśmy wiele planów i zamierzeń, ale nie wszystkie udało się zrealizować.
Przez 3 miesiące nie spotykaliśmy się w klasach i na szkolnych korytarzach, ale okazało się że w tych specyficznych warunkach też można współpracować. Cieszę się, że wszyscy w zdrowiu i dobrej formie przetrwaliśmy ten rok szkolny.


Drodzy Uczniowie!
Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Dzisiaj do Waszych rąk trafiły świadectwa, które są zwieńczeniem ciężkiej całorocznej pracy. Pamiętajcie, że w życiu liczy się to, aby dobrym człowiekiem. Szacunek dla innych, umiejętność szukania kompromisów i pomoc innym to wartości, które przyswoiliśmy sobie w tym roku szkolnym.
Nie tak miał wyglądać ten dzisiejszy dzień.
Ze względu na obecną sytuację, nie mogliście spotkać się z przyjaciółmi, z klasą tak, jak co roku.
Gratuluję Wam dobrych wyników w nauce, sukcesów w konkursach, pięknych występów na apelach w szkole i tych online. Jesteście wspaniali.

Dziś ogarniam myślami wszystkich. Spośród najpiękniejszych słów i wartości wybieram słowo: wdzięczność. A więc dziękuję,
Dziękuję wszystkim za wszystko, każdemu za cokolwiek co stało się naszym wspólnym udziałem.
Dziękuję Panu Burmistrzowi, Panu Radnemu, Państwu Sołtysom Przeczycy i Skurowej, członkom Stowarzyszenia "Rozwój przez Edukację", Radzie Rodziców na czele z niezastąpioną Panią Esterą Kapłon.

Bardzo cenię sobie współpracę z parafią. Słowa podziękowania kieruję na ręce ks. kustosza M. Marcićkiewicza i ks. katechety ks. R. Żelaznego (któremu życzymy zdrowia i owocnej pracy na nowej parafii). Dziękuję czcigodnym księżom za modlitwę, odprawiane na początek i zakończenie roku szkolnego Msze święte. Życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Przeczyckiej Pani na każdy dzień kapłańskiej posługi.

Szanowni Rodzice!
To Wy, tyle wysiłku, trudu i zaangażowania włożyliście w to, żebyśmy mogli prowadzić kształcenie na odległość. To dzięki Wam dzieci mogły zdobywać wiedzę, umiejętności, rozwijać zdolności i talenty.
To Wy cierpliwie wspieraliście działaniem wychowawczym, rodzicielską miłością i opieką Wasze pociechy. To Wam przede wszystkim należą się wielkie słowa podziękowania.
Na ręce przewodniczącej Rady Rodziców Pani Estery przekazuję podziękowania za całoroczną współpracę. To ona nie szczędziła sił i swojego czasu, żeby pomagać przy wszystkich naszych szkolnych imprezach. Zawsze uśmiechnięta, energiczna, chętna do pomocy, wiele swojego prywatnego czasu poświęciła w organizację działań Rady Rodziców. Bardzo często pytała, czy nie trzeba coś pomóc, chętnie służyła swoją radą i obecnością na każde wezwanie. Za wszelką pomoc z całego serca dziękujemy i życzymy dużo zdrowia i sukcesów w życiu! 

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy obsługi!
Towarzyszyliście mi w codziennej pracy. Bardzo mnie wspieraliście. Każdy sukces, każde dobro, które się tu dokonywało był naszym wspólnym udziałem. Razem budowaliśmy wizerunek szkoły - dobry wizerunek.
Dziękuję Wam za wszystko, za sumienną pracę na każdym stanowisku, dziękuję za otwartość, za pasję, za inicjatywy, za gotowość do wyzwań, jakie w tym roku szkolnym stanęły przed nami. Dziękuję wszystkim za cały rok ciężkiej pracy.

Szczególne słowa wdzięczności kieruję do Pani Urszuli Przybyło, za okazywaną pomoc i wsparcie każdego dnia.


Rozpoczynamy zasłużony dla wszystkich wakacyjny odpoczynek. Życzę Wam, aby wakacje były udane, słoneczne, a przede wszystkim takie, które dadzą Wam możliwość prawdziwego wypoczynku.
Wypoczywajcie. Gromadźcie siły.
Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie - bądźcie ostrożni, rozważani, przewidujący. Przecież wszyscy chcemy spotkać się szczęśliwi i w dobrym zdrowiu 1 września w murach naszej szkoły.

p. o. dyrektora Halina Lejkowska

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki