Nawigacja
Linki

Linki


Podziękowanie mamie klasa VI
Dzień Matki 2020
Ogłoszenie

Ogłoszenie!

Od 26 maja 2020 roku w godz. 8.00-13.00 będzie można zwrócić książki (nie podręczniki) do biblioteki w Szkole Podstawowej w Przeczycy. Do książki wkładamy karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka, które ja oddaje. Książki wkładamy do przygotowanego pudła w bibliotece celem kwarantanny.

                                                                                   Bibliotekarz W. Skocz

Konsultacje klasa VIII

 

Drodzy ósmoklasiści!
Od 25 maja 2020 w godz.9.00-11.00 w szkole będą się odbywać konsultacje dla klasy 8 W poniedziałek i czwartek -język polski, we wtorek i w piątek-matematyka, we środę -język angielski. Zapraszamy chętnych uczniów.
Dar dla naszej biblioteki

Książki to źródło niewyczerpanej wiedzy, przeżyć i wzruszeń. Uczą, wzbogacają słownictwo, rozwijają zainteresowania dzieci. Od kwietnia 2020 r. nasza biblioteka wzbogaciła się o nowe pozycje książkowe podarowane przez Panią Edytę Tutro.


GALERIA ZDJĘĆ 

Terminy postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych

Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021 – plik w wersji word

Poezja Jana Pawła II

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła w Pilźnie organizowała konkurs zatytułowany „Poezja Jana Pawła II - Multimedialny Konkurs Pięknego Czytania”. 

100 rocznica urodzin papieża Jana Pawła II
WLC kwalifikacje

W ramach Wielkiej Ligi Czytelników uczniowie, którzy zdobyli 10 sprawności czytelniczych, mogli przystąpić do testu kwalifikacyjnego.

Dnia 11 maja odbyło się zdalne  pisanie sprawdzianu z treści książek. Młodsi mieli za zadanie zapoznać się z lekturą pt.: „Nowe Przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)” Justyny Bednarek, starsi natomiast sprawdzali swoją wiedzę dotyczącą książki: „Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek” autorstwa Hanny Ożogowskiej.

Klub Młodego Programisty

Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji zainteresowanym Rodzicom, Nauczycielom i Opiekunom dzieci.

Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Barwy narodowe
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki