Nawigacja
Linki

Linki


Konkurs Biblijny

W lutym w szkołach naszej Parafii został przeprowadzony Parafialny Konkurs Biblijny. Wzięło w nim udział 32 uczniów ze szkół podstawowych w Przeczycy i Kamienicy Dolnej. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Salon ósmoklasisty

Dnia 6 marca 2020 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku odbył się „Salon Ósmoklasisty”, w którym wzięła udział nasza szkoła, a konketmie uczniowie klasy VIII pod opieką pana Andrzeja Szota.

Konkurs piosenki obcojęzycznej.

 

Dnia 25 lutego 2020 roku w Zespole Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku odbył się międzyszkolny konkurs piosenki obcojęzycznej. 

Dnia 25 lutego 2020 roku w Zespole Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku odbył się międzyszkolny konkurs piosenki obcojęzycznej. Motywem przewodnim w tym roku była „przyroda”. Piosenka wybrana przez uczestnika musiała nawiązywać do elementów przyrody. Uczeń naszej szkoły Filip Przybyło wziął udział w konkursie w kategorii „szkoły podstawowe” wykonując piosenkę Michaela Jacksona „Earth song”.  Dziękujemy Filipowi za odwagę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

B. Nowak

GALERIA ZDJĘĆ 

Święto Języka Ojczystego

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, aby upamiętnić wydarzenia z 1952 roku. W obecnej stolicy Bangladeszu doszło wtedy do krwawego stłumienia demonstracji i zabicia 5 studentów, którzy domagali się uznania mowy bengalskiej za drugi język urzędowy.


GALERIA ZDJĘĆ 

Szkolny Konkurs Recytatorski

Jak co roku w okresie wiosennym, a w tym roku był to początek lutego, w przeczyckiej szkole odbył się konkurs recytatorski klas I-VIII. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i do I klasy

Ogłoszenie

W dniach od 10 lutego 2020 roku do 20 marca 2020 roku

w godz. 8.00-12.00

 w naszej szkole odbędzie sie rekrutacja dzieci

do oddziału przedszkolnego i do klasy I .

Walentynki 2020

Dla wielu osób wyjątkowym dniem jest 14 lutego. Jest to okazja do wyznawania zarówno miłości, sympatii jak również przyjaźni.


GALERIA ZDJĘĆ 

Warsztaty dla uczniów PIERWSZA POMOC

Dnia 13 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z podstawy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pan ratownik wyjaśnił co to jest pierwsza pomoc.


GALERIA ZDJĘĆ 

Święto Patrona Szkoły

Dnia 05.02.2020 roku w Szkole Podstawowej w Przeczycy w godzinach porannych cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej na uroczystej akademii z okazji 135 rocznicy urodzin patrona szkoły księdza doktora Józefa Jałowego.

GALERIA ZDJĘĆ 

Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej

31 stycznia  uczniowie klasy 8 naszej szkoły wzięli udział w zwiedzaniu wystawy                         w Liceum Ogólnokształcącym w Jodłowej. Wystawa ta została przygotowana przez historyków Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie pt. „Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej”. 

GALERIA ZDJĘĆ 

Dzień Babci i Dziadka

Szkoła Podstawowa w Przeczycy upamiętniła Dzień Babci i Dziadka dnia 30 stycznia 2020 roku, goszcząc w swoich progach zaproszonych gości, którzy przybyli punktualnie o 10.00, gdzie  na sali gimnastycznej wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. 


GALERIA ZDJĘĆ 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki