Nawigacja
Linki

Linki


Walentynkowa poczta

Co roku 14 lutego obchodzimy dzień Świętego Walentego. Z racji, że w tym roku Walentynki wypadają podczas naszych ferii zimowych,  Samorząd Uczniowski postanowił w ostatnim tygodniu pierwszego półrocza, zorganizować na terenie szkoły Walentynkową Pocztę. Już od wtorku, aż do czwartku uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki Walentynkowe Kartki, a Samorząd posegregował je i rozdzielił pomiędzy poszczególne osoby.

Zabawa choinkowa

26 stycznia w Domu Ludowym w Przeczycy odbyła się Zabawa Choinkowa dla uczniów naszej szkoły. Już z samego rana dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III zgromadziły się by rozpocząć „Choinkę” konkursami.  

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu cieplej robi się na sercu, bo przecież to święto naszych kochanych babć i dziadziów. 

XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

13.01.2013 r. w Domu Kultury w Brzostku odbył się XXI FINAŁ WOŚP. Wśród przedszkoli i szkół Gminy Brzostek imprezę uświetniły również, jak zresztą od kilku lat, występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Przeczycy. Na scenie wystąpili trzecioklasiści w pięknych kolorowych strojach krakowskich, tańcząc ,,Krakowiaczka" Taniec przygotowała pani Wanda Wojdyła.

Obrazy artykułów: image001.jpg

Jedna nakrętka może tak wiele zmienić

W tym tygodniu Samorząd Uczniowski rozpoczął akcję: „Jedna nakrętka może tak wiele zmienić”. 

Jasełka w Skurowej i w Przeczycy

30 grudnia 2012 r. uczniowie naszej szkoły przedstawili  Jasełka w Domu Ludowym w Skurowej, a 6 stycznia 2013 r w Domu ludowym w Przeczycy. Dziękujemy mieszkańcom tych wsi za licznie przybycie na przedstawienie.

Jasełka

Dnia 21 XII 2012 r. w naszej szkole została oddana do użytku uczniów wyremontowana sala gimnastyczna. Sala uzyskała nowoczesny wystrój i przystosowana została do prowadzenia ćwiczeń gimnastycznych i gier sportowych.

Zwyczaje świąteczne

 

Coraz bliżej święta…`
Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Czas zadumy i refleksji w gronie najbliższych osób, jedyny okres w roku, kiedy konflikty odchodzą w zapomnienie, a wszyscy pragną pomagać innym.

 

Uczniowie klas 0 -III w teatrze

W dniu 17 grudnia 2012 r. uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w wyjeździe do JDK do teatru. Głównym celem było uczestnictwo w sztuce teatralnej pt. „Jak Kudłatek święta zmienił”.

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

„Pójdźmy wszyscy do stajenki…”  Niebawem  będziemy śpiewać tę kolędę, ponieważ nadchodzą Święta Bożego Narodzenia.  Z tej okazji , opiekun Samorządu Uczniowskiego, pani Elżbieta Warchał na początku grudnia ogłosiła szkolny konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową. 

Jasełka "Przedszkolaki u Jezuska"

19 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka, które przedstawiały dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem Pani Agaty Rachowicz.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki