Nawigacja
Linki





Linki






Uczniowie

 

 

                        ROK SZKOLNY 2017/2018

                                                                     klasa VII

         klasa VI

       

 klasa V

         klasa IV

klasa II i III


         klasa I

klasa 0

ROK SZKOLNY 2016/2017

klasa VI

klasa V

klasa IV

klasa III

klasa II

klasa I i II

oddział przedszkolny

Baran Kacper

Barbarzak Łukasz

Golec Wojciech

Kordek Wiktoria

Trucina Amelia

Chajec  Szymon

Dziedzic Paweł

Malinowski Szymon

Mroczek Bartosz

Placek Oliwia

Sobczyk Piotr

Szady Oliwia

Szpak Julia

Kłusek Karolina

Walczyk Jakub

Bartnik Amelia

Czachara Filip

Golec Dorota


Rok szkolny 2015/16


Oddział Przedszkolny -wychowawca pani mgr Agata Rachowicz

Baran Kacper 

Barbarzak Łukasz

Barys Mateusz

Dziedzic Paweł

Kaczka Kacper

Kudroń Grzegorz

Drechny Jakub

Kordek Wiktoria

Placek Oliwia

Mroczek Bartosz

Golec Wojciech

Trucina Amelia

Sobczyk Piotr

Derchny Emilia

Szpak Julia




Kasa I -wychowawca pani mgr Halina Lejkowska
Kapłon Nikola
Dobosz Paweł
Drąg Martyna
Kieca Piotr
Kita Anna
Kordek Kinga
Papiernik Marcel
Potępa Patrycja
.Przybyło Filip
Socha Bartłomiej
Wal Martyna
Walczyk Julia


Klasa II - wychowawca pani mgr Wiesława Skocz
1.Barbarzak Dominika
2.Barys Dagmara
3.Chajec Jakub
4.Czołka Sylwia
5.Dziedzic Kamila
6.Kędzior Emilia
7.Kita Łukasz
8.Kopeć Krystian
9.Kordek Kamil
10.Mroczek Klaudia
11.Niemiec Jakub
12.Nykiel Dominik
13.Podraza Magdalena
14.Stojak Anna
15.Trucina Zuzanna
16.Wąsik Patrycja


 

Klasa III - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła
 1.Augustyn Alicja
2.Bartnik Michał
3.Grotkowski Paweł
4.Kieca Bartłomiej
5.Mazurczyk Michał
6.Pruchnik Kacper
7.Ramut Małgorzata
8.Stojak Dawid
9.Zyguła Dominik

Klasa IV- wychowawca pani mgr Marta Augustyn
1.Barbarzak Hubert
2.Bielecka Amelia
3.Gonet Bartłomiej
4.Kita Natalia
5.Kordek Mateusz
6.Morales Gabriel


Klasa V - wychowawca pani mgr Marta Augustyn
1.Czech Antoni
2.Dziedzic Ewelina
3.Gil Kacper
4.Kopeć Kacper
5.Kudroń Karolina
6.Pruchnik Dagmara
7.Pruchnik Oliwia
8.Sury Aleksandra
9.Szukała Zuzanna
10.Szymańska Kinga


 

Klasa VI - wychowawca pani mgr Urszula Przybyło
1.Bałucka Gabriela
2.Czołka Ewelina
3.Dziedzic Angelika
4. Kłusek Adrian
5. Łukasik Konrad
6. Michoński Kacper
7. Ramut Mateusz
8. Samborska Agata
9. Siedlik Jakub
10. Socha Piotr
11. Tenerowicz Oliwia
12. Trucina Anastazja
13. Wal Magdalena
14. Zyguła Miłosz




Oddział Przedszkolny -wychowawca pani Agata Rachowicz

1.Dobosz Paweł
2.Drąg Martyna
3.Kordek Kinga
4.Papiernik Marcel
5.Potępa Patrycja
6.Przybyło Filip
7.Socha Bartłomiej
8.Wal Martyna
9.Walczyk Julia
10.Kita Anna
11.Kapłon Nikola
12.Barys Mateusz
13.Kaczka Kacper
14.Kudroń Grzegorz
15.Kieca Piotr
16.Barbarzak Łukasz
17.Drechny Jakub
18.Dyląg Karol
19.Kordek Wiktoria
20.Golec Wojciech
21.Trucina Amelia
22.Sobczyk Piotr
23.Szady Oliwia
24.Nawracaj Margarita


Klasa 1 - wychowawca pani mgr Wiesława Skocz
1.Barbarzak Dominika
2.Barys Dagmara
3.Chajec Jakub
4.Czołka Sylwia
5.Dziedzic Kamila
6.Kędzior Emilia
7.Kita Łukasz
8.Kopeć Krystian
9.Kordek Kamil
10.Mroczek Klaudia
11.Niemiec Jakub
12.Nykiel Dominik
13.Podraza Magdalena
14.Stojak Anna
15.Trucina Zuzanna
16.Wąsik Patrycja


Klasa 2 - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła
 1.Augustyn Alicja
2.Bartnik Michał
3.Grotkowski Paweł
4.Kieca Bartłomiej
5.Mazurczyk Michał
6.Pruchnik Kacper
7.Ramut Małgorzata
8.Stojak Dawid
9.Zyguła Dominik


Klasa 3 - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła
1.Barbarzak Hubert
2.Bielecka Amelia
3.Gonet Bartłomiej
4.Kita Natalia
5.Kordek Mateusz
6.Morales Gabriel


Klasa 4 - wychowawca pani mgr Marta Augustyn
1.Czech Antoni
2.Dziedzic Ewelina
3.Gil Kacper
4.Kopeć Kacper
5.Kudroń Karolina
6.Pruchnik Dagmara
7.Pruchnik Oliwia
8.Sury Aleksandra
9.Szukała Zuzanna
10.Szymańska Kinga

Klasa 5 - wychowawca pani mgr Urszula Przybyło
1.Bałucka Gabriela
2.Czołka Ewelina
3.Dziedzic Angelika
4. Kłusek Adrian
5. Łukasik Konrad
6. Michoński Kacper
7. Ramut Mateusz
8. Samborska Agata
9. Siedlik Jakub
10. Socha Piotr
11. Tenerowicz Oliwia
12. Trucina Anastazja
13. Wal Magdalena
14. Zyguła Miłosz


Klasa 6 - wychowawca pani mgr Halina Lejkowska
1.Bałucki Piotr
2.Błoniarz Michał
3.Michoński Bartosz
4.Podraza Rafał
5.Pruchnik Mateusz
6.Ramut Michał
7.Trucina Patryk
8.Wnęk Paulina
9. Woźny Marcelina
Rok szkolny 2013/14

4-5 latki - wychowawca pani mgr Maria Malinowska 

1.Dobosz Paweł
2.Drąg Martyna
3.Kapłon Nikola
4.Kita Anna
5.Kordek Kinga
6.Papiernik Marcel
7.Potępa Patrycja
8.Przybyło Filip
9.Socha Bartłomiej
10.Walczyk Julia
11.Barbarzak Łukasz
12.Barys Mateusz
13.Kordek Wiktoria
Oddział przedszkolny - wychowawca pani mgr Agata Rachowicz 
1.Barbarzak Dominika
2.Barys Dagmara
3.Chajec Jakub
4.Czołka Sylwia
5.Dziedzic Kamila
6.Kędzior Emilia
7.Kita Łukasz
8.Kopeć Krystian
9.Kordek Kamil
10.Mroczek Klaudia
11.Niemiec Jakub
12.Nykiel Dominik
13.Podraza Magdalena
14.Stojak Maria
15.Trucina Zuzanna
16.Wasik Patrycja
17.Wal Martyna

Klasa 1 - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła
 1.Augustyn Alicja
2.Bartnik Michał
3.Grotkowski Paweł
4.Kieca Bartłomiej
5.Mazurczyk Michał
6.Pruchnik Kacper
7.Ramut Małgorzata
8.Stojak Dawid
9.Zyguła Dominik
Klasa 2 - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła
1.Barbarzak Hubert
2.Bielecka Amelia
3.Gonet Bartłomiej
4.Kita Natalia
5.Kordek Mateusz
6.Morales Gabriel
Klasa 3 - wychowawca pani mgr Wiesława Skocz 
1.Czech Antoni
2.Dziedzic Ewelina
3.Gil Kacper
4.Kopeć Kacper
5.Kudroń Karolina
6.Pruchnik Dagmara
7.Pruchnik Oliwia
8.Sury Aleksandra
9.Szukała Zuzanna
10.Szymańska Kinga

Klasa 4 - wychowawca pani mgr Urszula Przybyło
1.Bałucka Gabriela
2.Czołka Ewelina
3.Dziedzic Angelika
4.Kapłon Kinga
5.Kłusek Adrian
6.Łukasik Konrad
7.Michoński Kacper
8.Nowak Karolina
9..Ramut Mateusz
10.Samborska Agata
11.Siedlik Jakub
12Socha Piotr
13.Tenerowicz Oliwia
14.Trucina Anastazja
15.Wal Magdalena
16. Zyguła Miłosz

Klasa 5 - wychowawca pani mgr Halina Lejkowska
1.Bałucki Piotr
2.Błoniarz Michał
3.Michoński Bartosz
4.Podraza Rafał
5.Pruchnik Mateusz
6.Ramut Michał
7.Trucina Patryk
8.Wnęk Paulina
9. Woźny Marcelina

Klasa 6 - wychowawca pani mgr Marta Augustyn
1.Augustyn Kacper
2.Czech Aleksandra
3.Czech Bartosz
4.Dobosz Katarzyna
5.Gil Szymon
6.Gonet Gabriela
7.Hendzelewski Jakub
8.Kapłon Natalia
9.Kędzior Dominika
10.Pruchnik Alicja
11.SamborskaAnna
12.Sury Szymon
13.Szymańska Anna
14.Tawrell Julia
15.Tenerowicz Filip


 Obrazy: uczniowie.jpg

4-5 latki - wychowawca pani mgr Maria Malinowska 
1. Chajec Jakub
2. Czołka Sylwia
3. Kita Łukasz
4. Kopeć Krystian
5. Kordek Kamil
6. Nykiel Dominik
7. Stojak Anna
8. Trucina Zuzanna
9. Kordek Kinga
10. Przybyło Filip
11. Socha Bartłomiej
12. Wal Martyna
13. Walczyk Julia
14. Kopeć Oskar

 Oddział przedszkolny - wychowawca pani mgr Agata Rachowicz 
1. Augustyn Alicja
2. Bartnik Michał
3. Barbarzak Dominika
4. Barys Dagmara
5. Dziedzic Kamila
6. Grotkowski Paweł
7. Kędzior Emilia
8. Kopeć Wiktor
9. Mazurczyk Michał
10. Mroczek Klaudia
11. Niemiec Jakub
12. Podraza Magdalena
13. Pruchnik Kacper
14. Ramut Małgorzata
15. Stojak Dawid
16. Wąsik Patrycja


Klasa 1 - wychowawca pani mgr Wiesława Skocz 
1.Barbarzak Hubert
2.Bielecka Amelia
3.Gonet Bartłomiej
4.Kita Natalia
5.Kordek Mateusz
6.Morales Gabriel

Klasa 2 - wychowawca pani mgr Wiesława Skocz 
1.Czech Antoni
2.Dziedzic Ewelina
3.Gil Kacper
4.Kopeć Gabriel
5.Kopeć Kacper
6.Kudroń Karolina
7.Pruchnik Dagmara
8.Pruchnik Oliwia
9.Sury Aleksandra
10.Szukała Zuzanna
11.Szymańska Kinga


Klasa 3 - wychowawca pani mgr Wanda Wojdyła 
1.Bałucka Gabriela
2.Czołka Ewelina
3.Dziedzic Angelika
4.Kapłon Kinga
5.Kłusek Adrian
6.Łukasik Konrad
7.Michoński Kacper
8.Nowak Karolina
9.Pikos Albert
10.Ramut Mateusz
11.Samborska Agata
12.Siedlik Jakub
13.Socha Piotr
14.Tenerowicz Oliwia
15.Trucina Anastazja
16.Wal Magdalena


Klasa 4 - wychowawca pani mgr Marta Augustyn 
1.Bałucki Piotr
2.Błoniarz Michał
3.Michoński Bartosz
4.Podraza Rafał
5.Pruchnik Mateusz
6.Ramut Michał
7.Trucina Patryk
8.Wnęk Paulina
9. Woźny Marcelina


Klasa 5 - wychowawca pani mgr Marta Augustyn 
1.Augustyn Kacper
2.Czech Aleksandra
3.Czech Bartosz
4.Dobosz Katarzyna
5.Gil Szymon
6.Gonet Gabriela
7.Hendzelewski Jakub
8.Kapłon Natalia
9.Kędzior Dominika
10.Pruchnik Alicja
11.SamborskaAnna
12.Sury Szymon
13.Szymańska Anna
14.Tawrell Julia
15.Tenerowicz Filip


Klasa 6 - wychowawca pani mgr Urszula Przybyło 
1.Augustyn Karolina
2.Bałucki Adam
3.Bałucka Ewa
4.Barbarzak Katarzyna
5.Bielecka Marcelina
6.Błaszczyk Mateusz
7.Błoniarz Joanna
8.Czech Karol
9.Dziedzoc Sylwia
10.Gil Adrian
11.Grotkowski Jakub
12.Kaput Tomasz
13.Nawracaj Piotr
14.Placek Dominik
15.Podraza Kinga
16.Pruchnik Anita
17.Pruchnik Weronika
18.Ramut Joanna
19.Samborski Michał
20.Siedlik Katarzyna
21.Tenerowicz Kacper
22.Wąsik Urszula

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 48
Najnowszy użytkownik: lesiaWrive
Kontakty
mail: psp.przeczyca@gmail.com
tel. 014 683 06 86
Ile zostało do WAKACJI
Linki